Перейти к содержимому
 

Барнома

Душанбе 11 ноябр

07.00-07.02 Суруди   Миллӣ
07.10-07.31 «Шоу весёлие мелодии». Сил-ми тасвирӣ
07.40-07.49 «Будни аэропорта»
07.55-08.15 «Ҳафтранг»
08.25-08.37 «Шенячий патруль». Филми тасвирӣ
08.45-08.55 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
09.05-09.27 «Маленький зоомагазин»
09.35-10.15 «Матин»
10.25-11.51 «Невероятный Блинки Билл»
11.55-12.35 «Беҳтар аз дӯст»
12.40-12.55 «Let”s speak English»
13.00-13.30 «Ангубин»
13.40-13.55 «Кулоҳи сеҳрнок»
14.05-14.15 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
14.25-15.55 «Лысый Нянька»
16.00-16.15 «Ману модарам»
16.25-16.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
16.45-17.58 «Принцесса Эмми»
18.05-18.20 «Дунёи меҳр»
18.25-18.30 «Се духтаракон»
18.35-18.55 «7-рӯзи варзиш»
19.00-19.10 «Бозёфт». Даври 2. Барномаи  1.
19.20-19.30 «Аз сомонаи ТВ Баҳористон»
19.40-19.50 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.00-20.15 «Хабар»
20.25-20.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.40-20.55 «Сӯҳбати рӯз»
21.00-22.39 «Кристофер Робин». Филми ҳунарӣ
22.39-22.41 Суруди миллӣ
22.41 Анҷом

Сешанбе 12 ноябр ( Профилактика )

16.00-16.02 Суруди Миллӣ
16.02-16.17 «Хабар»
16.17-16.27 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
16.35-17.53 «Волшебный парк Джун». Филми тасвирӣ
18.00-18.05 «Се духтаракон»
18.15-18.30 «Навори ҷолиб»
18.40-18.50 «Аз сомонаи ТВ Баҳористон»
19.00-19.10 «Бозёфт». Даври 2. Барномаи 2
19.15-19.35 «Масъулият»
19.40-19.50 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.00-20.15 «Хабар»
20.25-20.47 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.50-22.20 «Остров Ним». Филми ҳунарӣ
22.20-22.22 Суруди миллӣ
22.22 Анҷом

Чоршанбе 13 ноябр   

07.00-07.02  Суруди  Миллӣ
07.10-07.31 «Шоу весёлие мелодии». Силс-ми тасвирӣ
07.40-07.49 «Будни аэропорта».  Силс-ми тасвирӣ
08.00-08.15 «Хабар»
08.25-08.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
08.45-09.07 «Шенячий патруль».  Филми тасвирӣ
09.15-09.35 «Ҳафтранг»
09.45-10.07 «Маленький зоомагазин». Силс-ми тасвирӣ
10.15-10.25 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
10.35-12.06 «Валл-и». Филми тасвирӣ
12.15-12.30 «Навори ҷолиб»
12.40-12.50 «Аз сомонаи ТВ Баҳористон»
13.00-13.15 «Навгониҳои синамо»
13.25-13.35 «Мӯъљизаҳои табиат»
13.45-13.50 «Телеафиша»
14.00-14.15 «Хабар»
14.20-15.58 «Маленькие гиганты». Филми ҳунарӣ
16.05-16.30 «Офарин»
16.35-17.55 «Велотачки». Филми тасвирӣ
18.00-18.05 «Се духтаракон»
18.10-18.25 «Ситораҳои футбол»
18.30-18.45 «Панҷаи ҳунар»
18.50-19.00 «Бозёфт». Даври 2. Барномаи 3.
19.10-19.35 «Таҳамтан»
19.40-19.50 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.00-20.15 «Хабар»
20.25-20.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.40-21.00 «Касби ман»
21.05-22.30 «В поисках сокровищ Таннибала». Филми ҳунарӣ
22.30-22.32 Суруди миллӣ
22.32 Анҷом

Панҷшанбе 14 ноябр

07.00-07.02 Суруди  Миллӣ
07.10-07.31 «Шоу весёлие мелодии».Силс-ми тасвирӣ
07.40-07.49 «Будни аэропорта» Силс-ми тасвирӣ
08.00-08.15 «Хабар»
08.25-08.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
08.45-09.15 «Ангубин»
09.25-09.47 «Шенячий патруль». Филми тасвирӣ
09.55-10.05 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
10.15-10.37 «Маленький зоомагазин». Силс-ми тасвирӣ
10.45-11.05 «Касби ман»
11.15-12.52 «Моана». Филми тасвирӣ
13.00-13.40 «Матин»
13.45-13.55 «Фарзин»
14.00-14.15 «Хабар»
14.20-14.30 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
14.35-16.16 «Волшебник страны Оз». Филми ҳунарӣ
16.20-17.10 «Як соат»
17.15-18.36 «Тайная жизнь домашних животных». Филми тасвирӣ
18.40-18.45 «Се духтаракон»
18.50-19.05 «Ҳусни баён»
19.10-19.20 «Бозёфт». Даври 2. Барномаи 4
19.25-19.35 «Олами техника»
19.40-19.50 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.00-20.15 «Хабар»
20.25-20.55 «Ифтихор»
21.00-22.18 «Поймай этого ребенка». Филми  ҳунарӣ
22.18-22.20 Суруди миллӣ
22.20 Анҷом

 Ҷумъа 15 ноябр

07.00-07.02 Суруди  Миллӣ
07.10-07.31 «Шоу весёлие мелодии». Силс-ми тасвирӣ
07.40-07.49 «Будни аэропорта».  Силс-ми тасвирӣ
08.00-08.15 «Хабар»
08.25-08.45 «Ҳафтранг»
08.55-09.17 «Шенячий патруль». Филми тасвирӣ
09.25-09.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
09.45-10.07 «Маленький зоомагазин». Силс-ми тасвирӣ
10.15-10.30 «Навгониҳои синамо»
10.40-12.02 «Стань легендой. Бигфут младший». Филми тасвирӣ
12.10-12.25 «Олами техника»
12.35-13.00 «Таҳамтан»
13.10-13.25 «Замин хонаи мо»
13.35-13.50 «Дунёи меҳр»
14.00-14.15 «Хабар»
14.20-14.30 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
14.35-16.18 «Летите домой». Филми ҳунарӣ
16.20-16.25 «Таҷриба»
16.30-17.51 «Губка Боб». Филми тасвирӣ
17.55-18.00 «Се духтаракон»
18.05-18.20 «Let”s speak English»
18.25-18.40 «Кулоҳи сеҳрнок»
18.45-19.00 «Ману модарам»
19.05-19.15 «Бозёфт». Даври 2. Барномаи 5
19.20-19.45 «Мо ва ҷонварон»
19.45-19.55 «Фурўѓи субҳи доноӣ»
20.00-20.15 «Хабар»
20.25-21.05 «Беҳтар аз дӯст»
21.10-22.30 «Космический Джем». Филми  ҳунарӣ
22.30-22.32 Суруди миллӣ
22.32 Анҷом

Шанбе 16 ноябр

07.00-07.02 Суруди Миллӣ
07.10-07.22 «Гуфи и его команда». Силс-ми тасвирӣ
07.30-07.53 «Робокар Поли». Силс-ми тасвирӣ
08.00-08.15 «Хабар»
08.25-08.40 «Сӯҳбати рӯз»
08.50-09.10 «Ғунча»
09.20-09.40 «7-рӯзи варзиш»
09.50-11.08 «Золушка и тайный принц». Филми  тасвирӣ
11.15-11.20 Телеафиша
11.30-12.00 «Таҳамтан»
12.10-12.21 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
12.30-12.55 «Консерт»
13.00-13.10 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
13.20-13.43 «Кунгфу панда-лапы судбы».  Силс-ми тасвирӣ
13.50-13.55 «Телеафиша»
14.00-14.15 «Хабар»
14.25-16.15 «Бузургҷуссаи накӯкор». Филми ҳунарӣ
16.25-16.40 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
16.50-18.06 «Ковёр-самолёт». Филми тасвирӣ
18.15-18.20 «Телеафиша»
18.25-18.55 «Ангубин»
19.00-19.55 «Як Соат»
20.00-20.15 «Хабар»
20.20-21.00 «Консерт»
21.05-22.21 «Китоби сеҳрнок ва аждаҳоча». Филми ҳунарӣ
22.21-22.23 Суруди миллӣ
22.23 Анҷом

Якшанбе 17 ноябр

07.00-07.02 Суруди Миллӣ
07.10-07.32 «Гуфи и его команда». Силс-ми тасвирӣ
07.40-07.55 «Робокар Поли». Силс-ми тасвирӣ
08.00-08.15 «Хабар»
08.25-09.15 «Як Соат»
09.25-09.50 «Офарин»
10.00-11.30 «Ҷастин ва ҷанговарони шӯҷоъ». Филми тасвирӣ
11.35-12.05 «Мо ва ҷонварон»
12.15-13.00 «Консерт»
13.10-13.20 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
13.30-13.53 «Кунгфу панда-лапы судбы». Силс-ми тасвирӣ
14.00-14.15 «Хабар»
14.25-16.10 «Чарли дар корхонаи шоколад». Филми ҳунарӣ
16.20-16.35 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
16.45-17.00 «МАН»
17.10-17.50 «Матин»
18.00-19.30 «Тарзан». Филми тасвирӣ
19.40-19.50 «Фурӯғи субҳи доноӣ»
20.00-21.00 «Консерт»
21.05-22.25 «Лили соҳир сафар ба Мандалан».Филми ҳунарӣ
22.25-22.27 Суруди миллӣ
22.27 Анҷом